Zdravé bydlení a kvalitní dřevodřevěná okna eurookna

Kvalitní dřevěná eurookna významně přispívají ke zdravému a bezpečnému bydlení. Mezi největší přednosti eurooken patří jejich dřevěný materiál, který zajišťuje propustnost páry, díky čemuž okna perfektně dýchají a pomáhají tak vytvářet příjemné a zdravé ovzduší v místnosti

Základ zdravých oken MORAVEC

Dřevěné hranoly, které jsou základem dřevěných oken MORAVEC, vyrábíme přímo u nás. Vybíráme to nejlepší dřevo z Vysočiny - má ty nejideálnější vlastnosti pro okna montovaná v České Republice. Stromy rostou v optimálním klimatu.

Dřevo z těchto stromů je velice odolné jak v extrémních nízkých teplotách v zimě, tak i ve vysokých teplotách v létě. Je tvarově stálé,v žádném případě nedojde k deformaci okenního rámu nebo samotného okna, tak jak tomu může být při použití nekvalitmího dřeva.

Ekologické materiály jsou moderní

Dřevěná okna ( eurookna ) jsou také ekologická, což znamená, že žádným způsobem nezatěžují životní prostředí a neobsahují žádné toxické nebo alergenní materiály. Dřevo je přírodně obnovitelné, recyklovatelné a při jeho zpracování se spotřebuje až 6x méně energie než u materiálů z plastu. Dřevěná okna ( eurookna)  jsou tedy jedním z důležitých předpokladů pro vytvoření zdravého bydlení.  

Pro zdravé bydlení dodržujte větrání

Pro zajištění dostatečné a hygienické výměny vzduchu je ovšem velice důležité dodržovat zásady správného větrání místnosti, díky kterému zamezíte vzniku dýchacích potíží nebo výskytu nežádoucích plísní. Větrat bychom měli krátkou dobu, ale intenzivně. Tím docílíme dostatečné výměny vzduchu, aniž bychom ochladili interiér.  

 

                dřevěná okna eurookna slogan  

 
 
Chcete připravit kalkulaci? Potřebujete poradit? Nevíte jaká okna vybrat?
Neváhejte, zavolejte nebo pište, rádi a ochotně vám pomůžeme.
 
565 564 376 info@oknamoravec.cz
Můžete ihned napsat, v co nejkratší době vám odpovíme.
 
Jméno: Telefon:   
E-mail: Město:   
Poznámka:
  kod

opište kód z obrázku
 
 
Spolehlivé služby Poradíme Zdravé bydlení
 


Dřevěná okna montujeme po celé ČR

Například v lokalitách Vysočina, Jihlava, Humpolec, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Pacov, Praha, Brno, ... přijedeme za vámi kamkoliv.
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Všedobrovice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jesenice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Kolín
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz