Žaluzie a rolety pro dřevěná okna ( eurookna )dřevěná okna eurookna

Kromě kompletní dodávky dřevěných oken ( eurooken) nabízíme našim zákazníkům realizaci zastínění dřevěných oken (žaluzie nebo rolety). Můžete si vybrat z nespočetného množství variant, typů a barev za velmi výhodné ceny. Instalujeme kvalitní žaluzie a rolety předních značek se zárukou a vysokou trvanlivostí.

Vybrat správné zastínění není snadná záležitos, vyžaduje spoustu času a zkušeností, proto se obraťte na profesionály. 

Máte-li zájem o kompletní realizaci oken včetně zastínění, neváhejte nás kontaktovat

 

Proč mít kvalitní zastínění?

Žaluzie a rolety nezastávají pouze funkci samotného stínění dřevěného okna, ale také mohou být stylovým doplňkem interiéru i exteriéru vašeho domova. Skutečně kvalitní stínění splňuje hned několik funkcí: zabraňuje proniknutí slunečního světla do interiéru, chrání zařízení v místnosti, zabraňuje nechtěným pohledům zvenčí a zaručuje vám tak potřebné soukromí.  

Žaluzie pro dřevěná okna

Elegantní žaluzie dodá vašemu interiéru potřebný stín, pocit útulnosti a soukromí. Oproti obyčejným látkovým závěsům je hlavní výhodou žaluzií dlouhodobá životnost i samotný fakt, že lépe zatemňují a poskytnou vám větší soukromí. Navíc vám žaluzie pomohou umožnit lépe a efektivně regulovat světlo ve vaší místnosti. Žaluzie ocení také alergici, protože v sobě na rozdíl od závěsů nedrží prach ani zdraví škodlivé roztoče. Samotná montáž žaluzií je velice rychlá.

Rolety pro dřevěná okna

Skvěle vypadající a velmi praktické rolety jsou v poslední době stále více oblíbeny mezi zákazníky. Rolety pro dřevěná okna mají své využití jak v interiéru, tak i v exteriéru domu a díky možnosti výběru z několika typů materiálu i velké barevné variabilitě, jsou skvělým a moderním doplňkem všech typů dřevěných oken MORAVEC.

  • Látkové rolety jsou skvělou alternativou ke klasickým interiérovým žaluziím. Díky jejich nekonečné barevné a vzorové variabilitě se stávají velmi vítaným oživením oken i samotné místnosti, ve které se nacházejí. Moderní látkové rolety skvěle stíní před sluncem a zároveň dotvářej příjemnou atmosféru domova.
  • Předokenní neboli venkovní rolety mají výborné izolační vlastnosti a šetří tak náklady na energie. Jsou také vynikající protihlukovou a protiprašnou ochranou a chrání okna před nepřízní počasí. Moderní konstrukce, současných rolet, umožňuje jednoduché a plynulé ovládání. Předokenní rolety jsou vynikající volbou pro rekreační chaty, chalupy i rodinné domy, kde zastupují i důležitý bezpečnostní prvek, kterým je znesnadní průniku nezvaných hostů do objektů.

 

 
 
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Kolín
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jiřice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
Dřevěná okna úsporná Penzion Špindlerův Mlýn
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz