Ochrana před poškozením ve stavbě

Dřevěné okno není cihla. A když jste se rozhodli koupit si bezpochyby krásná dřevěná okna, jistě si jich náležitě ceníte. Zde vám dáme několik tipů, na co si dát pozor, aby nedošlo k jejich poškození zejména při dokončování stavby, které je ohrožuje nejvíce.

Omítky a malba

Aby nedošlo ke hrubému znečištění dřevěných oken při omítání, je třeba zakrýt celou jejich plochu. Navíc při dokončování omítky k oknu je nutné chránit rám okna před mechanickým poškozením. I při malování zakrývejte celou plochu. Šetříte nejen okna, ale i svůj čas potřebný k odstraňování odolné malby.

Prach

Prachu se nelze ve stavbě vyhnout, zároveň je ale vhodné dřevěná okna udržovat čisté. Proto doporučujeme práce, při kterých vzniká velké množství prachu soustředit na jedno místo, případně lokálně dřevěná okna chránit zakrytím. Pokud k výraznějšímu zaprášení dojde, dřevěná okna šetrně očistěte.

Vlhkost

Nadměrná vlhkost může dřevěná okna  poškodit. Ve stavbě vzniká hlavně při omítání nebo betonování podlah. Je třeba ji nepodceňovat a zvláště při těchto pracích důkladně větrat několikrát denně! Signálem nepřiměřeně vysoké vlhkosti může být rosení skel v interiéru. Nadměrná vlhkost vzniká i při běžném využívání vaší domácnosti.

Lakované povrchy

Aby vám mohla dřevěná okna dělat radost opravdu dlouho, je nezbytné vyhnout se jakémukoliv narušení povrchové úpravy. Pokud už k tomu dojde, je třeba poškozená místa včas opravit, aby nedocházelo k dalšímu znehodnocování.

Pro prevenci větších následných škod vám doporučujeme pravidelnou vizuální kontrolu a v případě nalezení poškození se na nás obraťte. Velmi rádi vám s nápravou pomůžeme.

 

       dřevěná okna eurookna slogan 

 
 
Chcete připravit kalkulaci? Potřebujete poradit? Nevíte jaká okna vybrat?
Neváhejte, zavolejte nebo pište, rádi a ochotně vám pomůžeme.
 
565 564 376 info@oknamoravec.cz
Můžete ihned napsat, v co nejkratší době vám odpovíme.
 
Jméno: Telefon:   
E-mail: Město:   
Poznámka:
  kod

opište kód z obrázku
 
 
Spolehlivé služby Poradíme Zdravé bydlení
 


Dřevěná okna montujeme po celé ČR

Například v lokalitách Vysočina, Jihlava, Humpolec, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Pacov, Praha, Brno, ... přijedeme za vámi kamkoliv.
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Kolín
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Pelhřimov
Dřevěná okna úsporná Hotel Jindřichův Hradec
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jesenice
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz