Okapnice pro dřevěná okna

K tomu, aby bylo dřevěné okno dokonale funkční a bylo chráněno před nežádoucím zatékáním, jsou potřeba kvalitní okapnice. Hliníkový profil okapnice zajišťuje bezpečný odvod steklé vody během deštivých dnů, ze spodní části rámu a pomáhá chránit okna v těchto kritických místech před povětrnostními vlivy.

Pro dřevěná okna Standardní 68 a Protihluková 78

je použita okapnice s přerušeným tepelným mostem typu Donau. Rámová termookapnice Donau je nasazena na spodním vlysu rámu a zajišťuje spolehlivý odvod vody z křídla. Na své vnitřní straně v místě nalehávky těsnění je hliník kombinován s plastem, čímž se zamezí vytvoření tepelného mostu mezi křídlem a okapnicí. Jelikož okapnice netvoří hlavní styčnou plochu pro těsnění, zlepšují se tak nejen izolační vlastnosti, ale zároveň se zabraňuje přimrzání těsnění.

Pro okna Úsporná 92

využíváme inovované koncepce řešení celé zóny okolí okapnice, která nezasahuje do místa těsnění. Toto řešení zlepšuje vlastnosti okna ve všech směrech.

Všechny okapnice, včetně křídlové okapničky, jsou nabízeny v několika odstínech eloxovaného hliníku a v široké barevné paletě RAL.

S výběrem okapnice vám rádi pomůžeme, jsme přece odborníci na okna.


 
 
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Penzion Špindlerův Mlýn
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jesenice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
Dřevěná okna úsporná Domov seniorů Čáslav
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz