Kvalitní dřevo pro dřevěná okna

Dřevěná okna a dřevěné dveře patří již po staletí k dobrému a příjemnému bydlení. Dřevěná okna (eurookna) MORAVEC vyrábíme výhradně z kvalitních jakostních eurohranolů, slepených ze tří nebo čtyř vrstev, které dokonale zajišťují tvarovou stálost. Hranoly vyrábíme přímo v naší výrobě! - špičková kvalita.

Vlastní výroba hranolů, vysoce kvalití dřevo

Jako jedni z mála v České Republice si hranoly pro výrobu dřevěných oken vyrábíme sami v naší výrobní hale. Pro dosažení těch nejlepších vlastností ve všech ohledech je při výrobě nezbytné používat materiál té nejvyšší kvality.

Ke zhotovení našich oken používáme smrkové, modřínové a dubové dřevo. Záleží pouze na vás, jaký materiál si zvolíte! Můžete si být storpocentně jisti, že vybíráme to nejlepší dřevo z vysočiny. Při výrobě proházejí jednotlivé hranoly nejen vizuální kontrolou, ale také kontrolu jejich vlhkosti.  

Proč dát přednost dřevěným oknům proti plastovým?

Dřevěné rámy tvoří základní konstrukční prvek všech dřevěných oken a dveří. Kromě funkční hodnoty se ale také výrazně podílí na jejich vzhledu. Velkou výhodou dřevěných rámů je jejich odolnost a dlouhodobá životnost.

Další nespornou výhodou dřevěných oken v porovnání s ostatními materiály je fakt, že dřevo má jako materiál nejlepší tepelně izolační vlastnosti a netvoří tepelné mosty jako ostatní umělé materiály. Navíc vysoká tvárnost dřeva umožňuje širokou škálu architektonických řešení. V neposlední řadě bychom také neměli zapomenout zdůraznit ekologickou podstatu dřevěného okenního rámu, kdy je spotřeba energie na jeho výrobu jen poloviční oproti výrobě rámu z plastu.

 

Pokud si nejste stále jisti zda mít okna dřevěná nebo plastová, nezoufejte, rádi vám vše ukážeme a vysvětlíme.

Chcete-li znát více, neváhejte nás kontaktovat

 
 
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jiřice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Pelhřimov
Dřevěná okna úsporná Hotel Jindřichův Hradec
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jesenice
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz