Opláštění z hliníku pro dřevěná okna

Toužíte mít vysoce odolná dřevěná okna, která budou dokonale chráněna před nepříznivými vlivy počasí? Pokud nezvolíte přímo dřevohliníková okna, můžete na ta standardní doplnit speciální hliníkové opláštění, které je možné instalovat nejen na nová dřevěná okna, ale i dodatečně. Krycí hliníkové opláštění je také velmi atraktivním doplňkem dřevěných okenních systémů, které se uplatňují stále více v moderních novostavbách a při rekonstrukcích komerčních a bytových objektů.

Ideální kombinace nejlepších vlastností dřeva a hliníku

Hliníkového opláštění skvěle kombinuje všechny přednosti odolnosti hliníku a dřevěného okna. Vaše okna tak budou mít zajištěnou výbornou tepelnou izolaci, dokonalou těsnost a nenáročnou údržbu s trvanlivostí a stálobarevností. Jedinečný design a elegance v kombinaci s výbornými vlastnostmi tvoří z hliníku ideální materiál pro moderní architekturu. V samotném interiéru místnosti však zůstane příjemný hřejivý dekor dřeva, který vytváří nezaměnitelnou atmosféru.

Široká barevná škála povrchové úpravy opláštění nejen dle palety RAL umožňuje dokonalé přizpůsobení vašim představám i požadavkům. Opláštění z hliníku sníží vaše náklady na údržbu a servis oken a významně zvýší odolnost celé okenní konstrukce.

Uvažujete-li o opláštění z hliníku, kontaktujte nás

 
 
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Penzion Špindlerův Mlýn
Dřevěná okna úsporná Hotel Jindřichův Hradec
Dřevěná okna úsporná Domov seniorů Čáslav
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz