Reference našich zákazníků

 
Dřevěná okna Rodinný dům Všedobrovice
 
Dřevěná okna Domov seniorů Čáslav
 
Dřevěná okna Rodinný dům Psáry
 
Dřevěná okna Rodinný dům Jesenice
 
Dřevěná okna Rodinný dům Jiřice
 
Dřevěná okna Hotel Jindřichův Hradec
 
Dřevěná okna Penzion Špindlerův Mlýn
 
Dřevěná okna Rodinný dům Pelhřimov
 
Dřevěná okna Rodinný dům Kolín

 

Okna Jesenice

Dobrý den pane Moravče, prvně bych se chtěl omluvit za můj přístup s vyřizováním zakázky u Vaší firmy, ale prosím pochopte mou opatrnost, rekonstrukcí mne provázeli jen samé problémy a když jsem měl před sebou řešení oken, nechtěl jsem nic ponechat náhodě. Nyní už vím, že jsem tak činit nemusel. Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za milý přístup, splnění mých požadavků a hlavně za nádhernou práci a super montáž oken. V příštím roce máme před sebou ještě rekonstrukci domku manželčiných rodičů, určitě Vás rádi opět oslovíme. Přejeme spoustu spokjených zákazníků, jako jsme my :)

Halákovi / Jesenice

Když jsme potřebovali okna

Při realizaci našich oken, jsme po velikém rozhodování zvolili právě firmu Okna Moravec. Mohu říci, že jsme po všech stránkách velmi spokojeni. Cenová nabídka nebyla ta nejlevnější, ale ta vždy bývá podezřelá. Za to však služby byli více než 100%. Především profesionální a milý přístup, odborné řešení a cit pro detail, nás velmi mile překvapil. Okna plní svou funkci na výtečnou, přitom bylo vše vyrobeno přesně podle našich požadavků. Velice nás potěšil i doplňkový servis, a to jak následné seřízení oken po "zaběhnutí", tak i čištění a renovace.

Michal Maršík, Truma interier

Po pěti letech

firma Eurookna Moravec nám vyrobila okna do RD před 5 lety. Naprosto profesionální přístup a odborná práce, jsme velice spokojeni a neměli jsme jediný problém. Díky- kéž je na našem trhu takových firem víc.

Velmi spokojený zákazník Jana Pešáková Třebíč

www.webstavebniny.cz

Jako zákazník oceňuji vysokou kvalitu za rozumnou cenu a individuální přístup k zákazníkům. Jako obchodnímu partnerovi mi vedle sortimentu, poměru mezi cenou a kvalitou výrobků a služeb vyhovuje především přístup k zákazníkům umožňující po dohodě i exkurzi zákazníka ve výrobě nebo konzultaci přímo na stavbě. Jen úroveň reklamačního procesu zatím naštěstí nemůžu zhodnotit.

František Valeš, www.webSTAVEBNINY.cz

Okna a dveře

Potřebovala jsem do rekonstruovaného staršího domku okna a vchodové dveře. Abych nepokazila vzhled z r.1926, rozhodla jsem se pro okna třídílná tvar T a také dveře v podobném rustikálním stylu. Pan Moravec bezplatně přijel a oboje zaměřil. Ochotně nabídl i možnost podívat se na hotové starší realizace v blízkém okolí, Všechny referenční akce byly pochváleny, proto jsem se rozhodla také pro dřevěná okna od Moravců. Výroba byla rychlá, montáž jsem potřebovala rozdělit - dveře o měsíc později. Ochotně vyhověli. Okna i dveře jsou opravdu podle mých představ - velmi kvalitní práce, mám z nich radost a mohu opravdu tuto seriozní firmu vždy doporučit.

M. Kuhnová / Šlapanov

Poděkování

Dobrý den pane Moravec, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní návrh řešení našich oken a jejich krásný vzhled. Jsme maximálně spokojeni a je vidět, že ne vše se může dělat podle plánků. Ještě jednou děkuji.

Žáčkovi / Kamenice

Nová okna

Okna Moravec nám doporučili známí těsně před tím, než jsme se rozhodli definitivně vyměnit naše okna za nová. Nyní za to můžeme pouze děkovat - nádherná práce, která se jen tak nevidí!

Zdeněk Říha / Šebkovice

 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Všedobrovice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Kolín
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Jesenice
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz