O firmě MORAVEC

Již 20 let se věnujeme výrobě dřevěných oken. Vyrábíme kvalitní hodnotná dřevěná okna, která dodají domu krásný vzhled. Vážíme si každého zákazníka. Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním. Oknům rozumíme. Vyvíjíme, vymýšlíme, realizujeme. Vyrábíme dřevěná okna do velkých i malých rodinných domů, bytových domů, nových i starých domů, prostě všude, kde jsou okna potřeba. Pracujeme kvalitně, rychle, čistě a za skvělou cenu. Jsme rodinná firma MORAVEC a tešíme se na vás.

Našim cílem je usnadnit vám stavbu, našim cílem je dodat vám kvalitní okna bez starostí. Našim cílem je spokojený zákazník - Vy.

 

Od dílny po moderně vybavené haly.

Oficiální počátek činnosti naší firmy se datuje k roku 1992. Právě v tomto roce přišlo zásadní rozhodnutí začít naplno podnikat. Přesto ale skutečný počátek sahá ještě dále, neboť ve firmě je nyní aktivní již třetí generace pokračovatelů truhlářské tradice. Od malé dílničky před rokem 89 k dnešnímu provozu na dvou tisících čtverečních metrech moderně vybavených výrobních prostor. 

S rozvojem firmy docházelo k postupné regulaci výrobního programu a od roku 1997 se specializujeme výhradně na výrobu dřevěných eurooken, vchodových dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. 

Čas běží, obor se vyvíjí, ale jedno zůstává stejné. A to je přístup k hodnotám a poctivé práci. A pevně věříme, že to je to, čeho si náš zákazník cení.

Přečtěte si názory našich spokojených zákazníků nebo nám rovnou zavolejte a nechte si připravit kalkulaci.


 
 
 
 
Vyrábíme dřevěná okna na míru
  • Dřevěná okna do rodinných, bytových i pasivních domů
  • Dřevěná okna ekonomická, luxusní i atypická
  • Vysoký standard dřevěných oken za výhodnou cenu
  • Široký sortiment materiálů a doplňků
  • Vyhovíme i těm nejkomplikovanějším přáním
  • Vážíme si každého zákazníka
  • PROČ DŘEVĚNÁ OKNA MORAVEC
Zdarma přijedeme k vám

Zavolejte, přijedeme až k vám, zdarma předvedeme dřevěná okna i dveře. Poradíme jaká okna zvolit. Jsme zde pro to, abychom vám usnadnili stavbu.

Dřevěná okna bez starostí

Dřevěná okna nechte na nás. Jsme odborníci již 20 let. O vše se postaráme. Změříme, vyrobíme, nainstalujeme, pomůžeme i s dalšími dokončovacími pracemi.

 

Okna MORAVEC - správná volba pro Váš dům
Dřevěná okna úsporná Domov seniorů Čáslav
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Pelhřimov
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Všedobrovice
Dřevěná okna úsporná Rodinný dům Psáry
 
 
565 564 376 PO - PÁ 7 - 17 HOD
 
Reklama / Webová stránka      www.MATLOCHA.cz